Biz sadece birkaç hafta, bazı durumlarda birkaç saat içerisinde, insanların kendilerini daha iyi hissetmelerini, kendilerine daha fazla güvenmelerini ve daha iyi bir sosyal yaşama sahip olabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz.
Hayatımda beni mutlu kılan en önemli etken insanlara faydalı olmaktır. 2003 yılında mesleğime başladığımdaki heyecanım hala ilk günmüş gibi sürerken tecrübeme eklediğim 11 yılı en iyi şekilde değerlendirmek için hem kendim eğitimler aldım hem de binlerce insana eğitimler verdim.
Mutluluğunu, özgüvenini, cesaretini... ve eklenecek daha birçok konu var ama kısacası yaşam kalitesini kaybetmiş birine tekrar gereksinim duyduğu duyguları ve davranışları yaşamasında katkım olduğunu görmek beni oldukça memnun etmektedir.
Sizlere tavsiyem; cesaretinizi toplayıp değişikliğe adım atın.

Aşağıdaki linklere tıklayıp; İsmi yazan Psikolojik rahatsızlık ile ilgili belirtileri, rahatsızlığın oluş nedenlerini ve tedavilerini anlatan yazılarımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca Çift ve Aile terapilerini, Çocuk terapilerini anlatan yazılarımızıda inceleyebilirsiniz. Makaleler ve Blog bölümüne her hafta yeni makalelerimiz ekleniyor.

Mersinde Sosyal Fobi Tedavisi

Mersinde Doğum sonrası Depresyon Tedavisi

Mersinde Panik Atak Tedavisi

Mersinde Sınav Hazırlığı çalışması, Öğrenme yöntemi belirlenmesi, Hafıza, Konsantrasyon, dikkat, hızlı okuma, kaygı, heyecan...

Mersinde Depresyon Tedavisi

Mersinde Çocuk Psikoloğu

Mersinde Vajinismus Tedavisi

Mersinde Anksiyete - Kaygı Bozuklukları Tedavisi

Mersinde Cinsel Terapi

Mersinde Aile ve Çift Terapisi